مهلت ارسال اصل مقالات : 27 بهمن 96
مهلت واریز هزینه ها :
30 بهمن 96
برگزاری کنگره : 8 اسفند 96
 
• ...
  محورهای کنگره
برای مشاهده محورهای سومین کنفرانس بین المللی علوم انسانی و مطالعات روانشناسی اینجا کلیک کنید.
امکان دریافت بسته همایش بدون حضور فیزیکی فراهم شد.
به اطلاع می رساند با تمهیدات اندیشیده شده توسط دبیرخانه اجرایی کنگره، جهت رفاه حال کلیه عزیزان و به خصوص آن دسته از افرادی که امکان حضور فیزیکی در روز کنگره را ندارند دبیرخانه اجرایی بسته ایشان را به همراه کتاب الکترونیک مجموعه مقالات و دیگر خدمات انتخابی به آدرسی که در هنگام ثبت نام درج شده است ارسال می نماید لذا خواهشمند است شرکت کنندگان در هنگام ثبت نام در تکمیل نمودن اطلاعات مربوطه دقت نمایند.
1396/03/08 ادامه مطلب


نوع مقالات مورد پذیرش همایش
بنا بر تصمیم کمیته علمی کنفرانس، مقالات در قالب های ذیل که در راستای محورهای کنفرانس باشند، مورد پذیرش واقع شده و در فرآیند داوری قرار خواهند گرفت:
1396/03/07 ادامه مطلب


راهنمای ثبت نام و ارسال مقاله
=> مراحل ثبت نام و نام نویسی در سایت : 1 - در سامانه کاربران سایت ثبت نام کنید. 2 - به سایت کنفرانس بازگشته و وارد قسمت ورود در سامانه کاربران شوید و نام کاربری و رمز عبور خود را در آنجا وارد نمایید .
1396/03/06 ادامه مطلب


مهم: دریافت چکیده و اصل مقالات بصورت همزمان
با توجه به تصمیمات شورای سیاستگذاری مبنی بر نوع مقالات ارسالی،بمنظور صرفه جویی در وقت پژوهشگران و داوران گرانقدر فقط آن دسته از مقالاتی که بصورت کامل ارسال می شوند مورد قبول دبیرخانه علمی خواهند گرفت و به کمیته داوران کنفرانس جهت انجام پروسه داوری ارسال خواهند شد. لطفأ از ارسال چکیده خالی خودداری نموده و مقاله کاملتان را ارسال نمایید.
1396/03/05 ادامه مطلب


دعوت به همکاری در عضویت کمیته علمی و داوران کنفرانس
بدین وسیله از کلیه پژوهشگران محترم و توانمند که دارای مدرک دکتری تخصصی PhD و یا سوابق علمی و پژوهشی درخشانی می باشند جهت همکاری علمی با دبیرخانه کنفرانس دعوت می گردد.
1396/03/04 ادامه مطلب


ارسال گواهی مقالات(زود موعد)
با توجه به تصمیمات اتخاذ شده در شورای سیاست گذاری کنفرانس به اطلاع آن دسته از پژوهشگرانی که تا زمان برگزاری فرصت ندارند تا گواهی های خود را دریافت کنند رسانده می شود در صورتی که مقاله آنان پذیرفته شده باشد می توانند در این خصوص با دبیرخانه تماس حاصل نمایند.
1396/03/03 ادامه مطلب


نکات ضروری جهت ارسال مقالات
پژوهشگران محترم جهت بالا بردن سطح مطلوبیت کنفرانس لطفا نکات زیر رعایت گردد.
1396/03/02 ادامه مطلب


نمایه سازی مقالات در پایگاه های معتبر
تمامی مقالات پذیرش شده در این کنفرانس در پایگاه های معتبر علمی کشور نمایه خواهند شد.
1396/03/01 ادامه مطلبدوشنبه 02 بهمن ماه 1396

تا همایش ...

037
برگزار کنندگان
حامیان علمی
حامیان رسانه ای